הכירו את ה-Mate X, הגרסה המתקפלת של וואוי לטרנד הטלפונים המתקפלים, מכשיר שהוכרז בקונגרס המובייל העולמי שנערך בברצלונה. ההכרזה הזו קרתה ממש רגע אחרי הכרזת ה-גלקסי Fold, הגרסה המתקפלת של סמסונג. מלחמת ענקים? סוג של, אבל לפי נתונים ראשונים, נדמה שוואוי היא לא זו שתתקפל…

מה גילינו על ה-Mate X

Mate X הוא מכשיר מתקפל שהופך מטאבלט (בגודל 8 אינץ') לסמארטפון (בגודל 6.6 אינץ', ומסך אחורי בגודל 6.38 אינץ'), באמצעות חיבור של שני מסכים נפרדים. בנוסף, המכשיר תומך ב5G, בטריה כפולה הנטענת מהר ועיצוב דק ואלגנטי יותר מזה של יריבתו הקוריאנית.

למסך האחורי הזה – שמתגלה כאשר הופכים את הטאבלט לסמארטפון – יש כמה שימושים מעניינים כמו אפשרות "מראה", כך שתוכלו לראות איך אתם נראים כשמישהו מצלם אתכם. ואם דיברנו על מצלמה, אז המכשיר חובק מערך צילום משולש ומתקדם.

מדובר במכשיר מרשים במיוחד, שנותן תקווה לעתיד הטלפונים המתקפלים, עד כי ממש אפשר לראות אותם הופכים לסטנדרט בעולם הסמארטפונים העתידי.

ואיך אפשר בלי מחיר?

כדי לאחוז בפלא של וואווי תצטרכו להגיד שלום ולא להתראות ללא פחות מ-2,600$ (קצת יותר מהגלקסי פולד), למכשיר המכיל 8GB RAM ו-512GB של אחסון. שווה את זה? כנראה נגלה בעתיד.

Author

אפשרות לתגובה בוטלה