חברת הסלולר הסינית שיאומי הציגה לאחרונה את שני החידושים המרכזיים שתמכור השנה לקהל העולמי. הטלפונים, הMi10 וה-Mi 10 Pro צפויים להיכנס לשוק השנה במועד שעוד לא הוחלט. שיאומי הפתיעה בהשקה מוקדמת יחסית באירוע אונליין בלבד והציגה את המאפיינים המרכזיים של הסמארטפונים החדשים.

שיאומי חושפת את הטלפונים החדשים שתכניס לשוק השנה

שיאומי הציגה מוקדם יותר השנה את המכשירים החדשים באירוע מקוון בלבד לצופים סיניים. הציפייה הגדולה משיאומי הייתה לחשוף את הניידים מאוחר יותר השנה בכנס MWC, אך תכניות אלו עשויות להשתנות עקב החדשות האחרונות מסין.

קהל הצופים הסיני צפה בהשקה המקוונת שבה חשפה שיאומי את המפרט המלא של הטלפונים. לאור החדשות מסין, יתכן ושיאומי תדחה את השקת הטלפונים לשוק האירופאי והאמריקני למועד מאוחר משתוכנן קודם לכן.

מה תקבלו במכשירים החדשים?

שני הדגמים החדשים דומים במספר רב של נתונים. שניהם מגיעים עם תצוגות AMOLED 90 HZ ושניהם מכילים שבבי צ'יפט 865.

שני המסכים הם באותו גודל – 6.67 אינץ' ליתר דיוק ומכילים מצלמות סלפי קטנות ברזולוציה של 20 מגה פיקסל. שני המכשירים מסוגלים לאותה כמות RAM מרשימה של 12 ג'יגה בייט. בשילוב עם המעבד החדש, דבר זה עשוי להוביל למהירות פעולה מהירה-כברק, שתריץ את מערכת ההפעלה של שיאומי – השדרוג שלה לאנדרואיד 10 – בקלות וביעילות.

ההבדלים בין הדגמים הופכים ברורים מרגע שמפעילים את המצלמות המרכזיות שלהם. ה-Mi 10 הרגיל בא מצויד בחיישן 108 מגה פיקסל ומצלמה רחבה של 13 מגה פיקסל ו-2 מגה פיקסל של אפקטים של עומק. אלו מספרים מרשימים בפני עצמם, אך הMi 10 Pro פשוט לוקח אותם לרמה הבאה.

הMi 10 Pro מכיל את אותו חיישן של 108 מגה פיקסל, אך מגיע בנוסף עם עדשת טלפוטו של 12 מגה פיקסל למרחקים קצרים, עדשת 8 מגה פיקסל למרחקים גדולים יותר ועם עדשה משודרגת סופר-רחבה של 20 מגה פיקסל. זה אומר שאם מה שמעניין אתכם יותר מכך הוא צילום עם הסמארטפון סיכוי טוב שהדגם הזה ימשוך אתכם יותר מאחיו הזול יותר, מכיוון שעכשיו יהיה לכם זום אופטי של 50X בכיס שלכם.

שתי המצלמות מקליטות וידאו באיכות 8K, ומזכירות בצורה מחשידה את הנתונים של הסמארטפונים החדשים שהשיקה סאמסונג.

הבדל נוסף הוא בסוללה שלהם – ל-Mi יש סוללת 4.780mAh בתוכו, בעוד שהסוללה של ה-Mi Pro קטנה במעט, עם 4,500mAh. מעניין, שהדגם המתקדם תומך גם בהטענה מהירה של 50W, בעוד שהדגם הסטנדרטי מוגבל ל-30W.

ההבדל הסופי הוא כמובן המחיר. הדגם הראשי, הMi 10 מתומחר החל מפברואר בכ-570 דולרים, ואילו ה-Mi 10 PRo יתומחר החל מ-710 דולר.

Author

אפשרות לתגובה בוטלה