בסוף 2018 יצא מכשיר נוסף של וואווי – הוואי Honor View 20. להונור 20 כמה פיצ'רים חשובים בימינו, כמו אפשרות לחבר אוזניות וחיישן טביעת אצבע מאחור, ויש לו מפרט לא רע בכלל וכמה אופציות מצוינות. הסקירה הבאה תעזור לכם להכיר אותו קצת יותר טוב. 

מפרט:

מסך: 6.4
אחסון: 256GBמצלמות קדמיות: 25MP
משקל: 180 גרם זכרון עבודה: 8GB
מערכת הפעלה: אנדרואיד 9
מצלמה אחורית: 48MPבטריה: 4000 mAh צבעים: כחול אדום ושחור

5

צג וממשק

המסך של ה-View 20 הוא מסך חלק בלי "פגמים", כאשר מצלמת הסלפי מוטמעת במסך. גב המכשיר זוהר בצורה מיוחדת, בולט מאוד לעומת סמארטפונים אחרים. הממשק של הוואווי View 20 עובד על Magic Ui .2.0.1 של וואווי. ממשק קל וידידותי למשתמש, עם אופציות מצוינות, כולל האפשרות לחבר את המכשיר למסך גדול ולזכות למצב "דסקטופ" עשיר ונוח.

מצלמה

המצלמה טובה מאוד, ולמרות שמתנוססת עליה תווית ה-48 מגה-פיקסל המרשימה, חשוב לקחת בחשבון כי היום "מגה-פיקסל" זה רק פקטור אחד באיכות התמונה, אליו נכנסים עוד פרמטרים רבים כמו חיישן, עדשות, AI וכדומה. במקרה של הView 20 תמצאו טכנולוגיות תומכות רבות לאיכות תמונה טובה, כולל מצב לילה מיוחד ואף אפשרות לצילום תלת-מימד. תמצאו מצלמות טובות ממנה בשוק, אבל אין ספק שמדובר על מצלמה מצוינת.

בטריה

בView20 תמצאו בטריה עם קיבולת יפה של 4000mAh. מדובר על בטריה איכותית, וההטענה מהירה יחסית (אם כי תמצאו בשוק מהירות ממנה).

סיכום ומחיר

מדובר על מכשיר מצוין במחיר סביר. עם עיצוב יפה, מצלמה מצוינת וביצועים נהדרים, אין ספק שמדובר על מכשיר שצריך לשקול. את המכשיר אפשר למצוא כבר עכשיו בחלק מחנויות הסלולר בכמעט 3,000 ש"ח, או באופו הוגן יותר דרך הרשת. באלי אקספרס, למשל, תמצאו אותו ב-2,090 ש"ח.

Author

אפשרות לתגובה בוטלה