ספינת הדגל של וואן פלוס, הוואן פלוס 6T, הושקה בסוף שנת 2018, ומציגה שינויים קלים מהמכשיר הקודם – הוואן פלוס 6. מדובר על מכשיר במחיר ממוצע, מהיר ומעוצב נפלא, שעושה את העבודה ועושה אותה טוב.

מפרט:

מסך: 6.4
אחסון: 128GB/ 256GBמצלמות קדמיות: 16MP
משקל: 185 גרם זכרון עבודה: 6GB, 8GB
מערכת הפעלה: אנדרואיד 9
מצלמה אחורית: 16MP, 20MPבטריה: 3,700 mAh צבעים: Mirror Black, Midnight Black

פיצ'ר ביטחון

אחד החידושים של הוואן פלוס הוא בתחום הביטחון. המסך כולל חיישן טביעת-אצבע, כך שניתן לנטרל את הנעילה בתוך פחות מחצי שניה באמצעות הנחת האצבע על המסך. הפיצ'ר הזה עובד מצוין ובהחלט עושה את החיים קלים (ובטוחים) יותר, ובקרוב נראה אותו כבר בכל המכשירים בשוק.

חיי בטריה

לוואן-פלוס 6T בטריה של 3,700 mAh, קצת גדולה יותר מהוואן פלוס 6. אורך חיי הבטריה עומד על כ- 10 שעות, בטריה טובה בהחלט. הטלפון נטען באמצעות כבל USB-C, באופן מהיר ויעיל.

המצלמות

המצלמות של הוואן-פלאס הן מצלמות הוגנות בהחלט: מדובר על מצלמה אחורית כפולה ומצלמה קדמית ברזולוציה של 16MP. המצלמות כוללות פיצ'ר מובנה לשיפור איכות התמונה, בעיקר בתמונות ליליות ותמונות דיוקן. כמובן, אלו לא המצלמות הכי מתקדמות בשוק, אבל ביחס למחיר מדובר על תמורה הוגנת לחלוטין.

לסיכום

מדובר על סמארטפון מצוין ביחס למחיר שלו, סמארטפון שלא מכיל פיצ'רים מיותרים שמעלים את המחיר, יודע מה אנשים רוצים ומספק את זה. אם אתם מחפשים טלפון טוב, יציב, שעושה את העבודה, הוואן פלוס 6T בהחלט יכול להיות בשבילכם.

מחיר

דרך היבואן הרשמי של וואן פלוס (סל נאו) תוכלו למצוא את המכשיר בעלות של החל מ-2,699 ש"ח.


בנוסף, תוכלו למצוא את מכשיר הוואן-פלאס 6T במשלוח חינם דרך אלי אקספרס!

Author

אפשרות לתגובה בוטלה