סמסונג השיקה לאחרונה סדרת מכשירים חדשה, הGalaxy A. הסדרה החדשה מגיעה מחולקת לשתי קטגוריות: הראשונה תחת הסלוגן A for Everyone – שזה אומר בפירוש חופשי) מכשיר שכל אחד יכול להרשות לעצמו. בקטגוריה הזו תמצאו את מכשירי גלקסי A30, A20, ו-A10. בקטגוריה השניה תמצאו את מכשירי A80, A50 ו-A70 – ופה כבר מדובר על מכשירי גלקסי מוזלים אך עדיין איכותיים, עם שיפורים רבים ופצ'רים חשובים, כולל מצלמות מצוינות.

Galaxy A80

מכשיר ה-A80 חרט על דגלו את הדרך בה אנשים פועלים היום, ואת החשיבות של שיתוף, בין אם צילום מהיר של תמונות, שידור וידאו לייב וחיבור של מה שקורה עכשיו. כך, הגלקסי הזה כולל תצוגת כל-המסך בגודל 6.7 אינץ', בטריה איכותית וגולת הכותרת – המצלמה. במכשיר הזה לא תמצאו מצלמה קדמית, אלא מערך צילום בצג האחורי שנע על ציר וכך מאפשר להתהפך ולהתרומם, ולצלם מזוויות שונות, כולל סלפי באיכות גבוהה במיוחד.

Galaxy A70

מכשיר ה-A70 הוא מכשיר בסיסי אך איכותי, שמגיע גם הוא עם מסך 6.7 אינץ' גדול, תצוגת אינפינטי ומערך צילום איכותי למדי. במכשיר הזה תמצאו מצלמה קדמית באיכות 32MP, וכן מערך אחורי של שלוש מצלמות, כולל מצלמת עומק ועדשת זווית רחבה. מדובר על מכשיר עם ביצועים טובים, מעבד מצוין, אחלה של סוללה וקורא טביעת אצבע מתחת למסך.

Galaxy A50

הגלקסי A50 הוא מכשיר קצת מופחת בביצועיו מהשניים הקודמים. הוא מגיע עם מסך בגודל 6.4 אינץ' ותצוגת AMOLED, שלוש מצלמות אחוריות באיכות חביבה אך פחותה מהשניים הקודמים וסוללה בקיבולת 4000mAh. מחירו נמוך בהתאם בכמה מאות שקלים. מדובר על אחלה של מכשיר, שיעשה את העבודה מצוין ויהווה מכשיר חביב לאלו מאיתנו שלא מחפשים את "הכי טוב" ורוצים טלפון עמיד ממותג טוב.

A for Everyone

לבסוף, הגענו לשלושת המכשירים מקטגוריית ה-A for Everyone. אלו המכשירים הזולים ביותר (המחירים נעים בין 550 ש"ח ל-1000 ש"ח). מדובר על מכשירים פשוטים מאוד, עם כל מה שצריך ותו לא. מצלמות חביבות, בטריה חביבה, מסך חביב – הכל חביב. יכול להיות מצוין עבור אנשים מבוגרים, ילדים קטנים, וכל אחד שמחפש טלפון זול ופשוט.

Author

אפשרות לתגובה בוטלה