אמנם הגלקסי S10 החדש תפס את הכותרות לאחרונה, אבל למותג "גלקסי" יש עוד כמה דברים בשרוול, כמו שעון ספורטיבי חכם ואוזניות TWS קטנות ומצוינות. הבאנו לכם סקירה קצרה של שניים מהמוצרים בקטגוריות הכי חמות של השנה האחרונה.

שעון הספורט של גלקסי – Samsung Galaxy Watch Active

השעון החכם הספורטיבי של גלקסי הוא שעון קטן וקליל, שנראה טוב על הזרוע ואפילו במחיר די סביר (200$), זול בהרבה מהאפשרויות האחרות של סמסונג. בשעון הזה תמצאו תצוגה יפה, גוף מטלי קלאסי, מנטר לב, GPS, אפשרויות ניטור אימון שונות וכן ניטור שינה. השעון של גלקסי יעבוד גם עם אנדרואידים וגם עם אייפון.

השעון מגיע עם תצוגת 1.1 אינץ', זכוכית גורילה מגנה ומגע טאץ' חלק ונוח. בנוסף, השעון מגיע עם רצועת סיליקון ספורטיבית שמתאימה גם לאימון ספורטיבי וגם ליום במשרד. ניטור האימונים נוח במיוחד, כולל פירוט עמוק של האימון וכן חסינות למים (כך שניתן לשחות איתו). לבסוף, הבטריה מספיקה לכיומיים רצופים (כולל שינה). ניתן להטעין באמצעות מטען מגנטי וכן באמצעות שיתוף טעינה בסמארטפונים התומכים בזה (כמו הגלקסי S10).

את השעונים ניתן להשיג כבר עכשיו – ותוכלו לרכוש אותו גם דרך האינטרנט, מאתרים כמו איביי או אמזון.

Samsung Galaxy Watch Active 2019 SM-R500 4GB (Bluetooth 4.2) Smartwatch NEW

האוזניות האלחוטיות של גלקסי – Samsung Galaxy Buds

הגלקסי באדס הן הגרסה של סמסונג לאוזניות האלחוטיות באמת (TWS), האוזניות הקטנות והאלחוטיות ששינו את עולם האוזניות. האוזניות האלו יושבות באופן נוח באוזניים, קלות ובקושי מורגשות. האוזניות מגיעות עם תיבת הטענה קטנה ונוחה שנכנסת לכל כיס. החיבור מהיר במיוחד, הקליטה חזקה, וכן ניתן להתחבר למכשירי סמסונג נוספים אך גם למכשירי אנדרואיד באופן כללי.

האוזניות מגיעות עם מגע טאץ' – נגיעה אחת מפסיקה את השיר, שתי נגיעות ומדלגים על שיר ושלוש נגיעות והשיר הקודם מתנגן שוב. הסאונד מצוין וכן ניתן לענות לשיחות באמצעות האוזניות באופן צלול. מבחינת בטריה, לפי סמסונג האוזניות יכולות לשרוד 6 שעות של מוזיקה רציפה וכמובן תמיד ניתן להטעין באמצעות הקופסה.

האוזניות מגיעות בכמה צבעים – שחור, לבן וצהבהב, וניתן להשיג אותן כבר עכשיו דרך איביי/אמזון. באיביי תמצאו את האוזניות של גלקסי בכ-630 ש"ח לא כולל משלוח.

Author

אפשרות לתגובה בוטלה