כבר כתבנו בעבר על הגלקסי המתקפל, אבל מאז עברו הרבה קיפולים במשרדי סמסונג, והטלפון המתקפל המצופה שלה קורם עור וגידים. אז מה אנחנו יודעים בינתיים? כל הפרטים כאן.

איך, מתי וכמה?

אז איך קוראים לטלפון המתקפל של סמסונג? יש כל מיני שמועות בנוגע לגלקסי המתקפל. כמה מהדיווחים העקשיים מדווחים על שמות כמו Galaxy F, Galaxy X, Infinity V וגם Galaxy Flex, אבל עדיין לא הוכרז השם הרשמי – כנראה שנאלץ לחכות.

מתי? סמסונג עורכים אירוע ב-20 בפברואר בסן פרנסיסקו. האירוע, כנראה, יתמקד בגלקסי 10 שמבצבץ מעבר לפינה, אבל סביר להניח כי גם הטלפון המתקפל יראה נוכחות ואולי אפילו יגנוב את הפוקוס. את ההוכחה לנוכחות הזו אפשר לראות בסרטון הטיזר שסמסונג הוציאו לקראת האירוע, תחת הכותרת: The Future Unfolds.

כך או כך, לפי שמועות כאלו ואחרות, נוכל לרכוש את הטלפון המתקפל כבר בסביבות אפריל. ומה לגבי כמה? הערכות לגבי המחיר מניחות כי נאלץ להיפרד לשלום מכ-1,800$ אם נרצה לשים את הידיים על אחד הטלפונים המתקפלים הראשונים שוק.

פיצ'רים נוספים

כמו שכבר כתבנו בעבר, מדובר על מכשיר טאבלט שמתקפל בקלות לסמארטפון שניתן להשחיל לכיס. כנראה מדובר על מסך של 4.58 אינץ' כאשר הוא מקופל, ו-7.3 אינץ' כאשר הוא פתוח.

הדיווחים לגבי המצלמות אומרים כי במכשיר נמצא שתי מצלמות אחוריות (12 ו-8 מגה פיקסל, חביב למדי), וכן מצלמת סלפי של 8 מגה-פיקסל. עדיין לא ידוע אם המכשיר יתמוך בזיהוי טביעת אצבע או זיהוי פנים.

דיווחים נוספים של SamMobile מספרים כי בטלפון המתקפל נמצא אחסון של לא פחות מ-512GB. בנוסף, על פי הדיווחים נמצא במכשיר שתי בטריות שיגיעו יחד לקיבולת של 6,200mAh.

עוד כמה ימים הכנס המצופה של סמסונג – וההתרגשות בשיאה!

Author

אפשרות לתגובה בוטלה