גלקסי לא עוצרים, והשקה נוספת של אחד המודלים האהובים שלהם עתיד לצאת בקרוב. הפעם זה תורו של ה-Galaxy Note 10, שעתיד לצאת לשוק בקיץ הקרוב.

החל מכאן, הכל זה שמועות – אז קחו בערבון מוגבל!

שני דגמים

לפי השמועות, לא נקבל רק מכשיר אחד – אלא שניים. הראשון הוא הגלקסי NOTE 10 ה"רגיל", עם מסך בגודל 6.4 אינץ'. השני הוא הגלקאסי NOTE 10 PRO, שיתהדר במסך בגודל 6.7 אינץ', שעל פי השמועה, יכלול סוללה בקיבולת של 4,500mAh. שני המכשירים האלו יגיעו בגרסה נוספת התומכת ברשת 5G, מה שפחות רלוונטי עבורנו כרגע. 

מצלמות

היכונו ללא פחות מארבעה מצלמות אחוריות, בדומה למכשיר החדש של וואוווי, הכוללות עדשת טלפטו, עדשה רחבה במיוחד וכן עדשה "רגילה". עוד לא ברור מטרתה של המצלמה הרביעית – אבל היא יכולה להיות חיישן עומק כלשהו. מה שבטוח, צילומים טובים תוכלו לצלם בעזרת המכשירים האלו. 

חידושים

בגזרת החידושים, כנראה שבמכשירים החדשים לא נמצא דבר אחד: כפתורים. העיצוב יהיה עיצוב חסר כפתורים – גם לא כפתורי ווליום, כיבוי והדלקה וכדומה, ומה שיחליף אותם יהיו מחוות עם הידיים, וכן לחיצה על מסגרת המכשיר. מה שעוד לא נמצא במכשיר הזה הוא חיבור לאוזניות – מה שנקרא, לכו בלוטות' או תתחילו לאגור מתאמים. בנוסף, בדוגמה לגלקסיS10, כנראה שטביעת האצבע תוטמע גם היא במסך. 

לבסוף, גם העט הייעודי של מכשירי ה-Note משתדרגים, כנראה בתחום הציור והאומנות. עוד אין ממש פרטים מדויקים, אבל אפשר להתחיל לצפות. 

מחירים

וכמובן, המחירים. הטלפון יושק כנראה בסביבות אוגוסט ויגיע לחנויות בארה"ב (ואולי גם בארץ) באזור ספטמבר. אפשר להסיק שהמכשירים האלו לא יהיו זולים,ויגיעו לכיוון ה-1,000$. 

Author

אפשרות לתגובה בוטלה