תגידו ברוכים הבאים ל-LG G8s ThinQ, שהגיע לחופים בישראל והושק באופן רשמי לפני כשבוע, ביחד עם השקתו בעולם.

המפרט

מבחינת מפרט, הנה כמה נתונים שכדאי להכיר: המכשיר מגיע עם מסך OLED בגודל 6.21 אינץ' עם שוליים דקים. הוא שוקל 181 גרם, בעובי 8 מ"מ ועליו מותקנת מערכת הפעלה אנדרואיד 9 ו-LG UX 8.

בכל הקשור למצלמות, תמצאו באחורי המכשיר מערך 3 מצלמות באיכות 12-13MP- האחת סטנדרטית, השניה טלפטו והשלישית אולטרה-רחבה, וכן פלאש LED, פנורמה וצילום HDR. בכל הקשור לסלפי (חשוב לא פחות) תמצאו מצלמה כפולה באיכות 8MP, כולל חיישן עומק איכותי.

הלאה – הסאונד: אז תשמחו לשמוע שיש חיבור לאוזניות (מצרך נדיר בימינו). פיצ'רים נוספים הם חיבור NFC ובלוטות' 5 וכן קורא טביעת אצבע בגב המסך. מבחינת בטריה, מדובר על קיבולת של 3550mAh ותמיכה בהטענה מהירה ובהטענה אלחוטית.

הכירו את ה-Z Camera

ב-LG החדש תמצאו גם מצלמה נוספת – Z Camera. המצלמה הזו בעלת טכנולוגיה ייחודית, המשלבת גם קרני אינפרא אדום. מה עושים עם המצלמה הזו? אתם יכולים, למשל, לשכוח מטביעת אצבע, כי תוכלו לסרוק את הורידים שלכם(!) כדי לפתוח את המכשיר. עוד המצלמה מאפשרת מחוות שונות, שיאפשרו להפעיל את המכשיר בלי לגעת בו. כך תוכלו להעביר שירים, לצלם וכו'. מוזר, אך אולי גם שימושי.

כמה ואיפה?

המחיר המומלץ בישראל הוא 2,749 ש"ח כולל אחריות. מחיר די טוב יחסית ל-LG, ומהנמוכים בעולם למכשיר זה. המכשיר מגיע בכמה צבעים, אך בישראל כרגע תוכלו למצוא אותו בשחור בלבד, ובקרוב גם בלבן.

Author

אפשרות לתגובה בוטלה