לאחרונה הושק המכשיר החדש של שיאומי, ה-Xiaomi Mi A3. איך שיאומי מפתיעה אותנו הפעם, כמה זה יעלה לנו ואיפה אפשר להשיג? כל הפרטים כאן!

הצג והפרטים היבשים

המכשיר החדש של שיאומי מצויד במסך AMOLED בגודל 6.08 אינץ' וציפוי גורילה 5, כאשר חיישן טביעת האצבע מוטמע בתחתית המסך. עוד תשמחו לשמוע שישנו חיבור ישיר לאוזניות. המכשיר עצמו מגיע בכמה צבעים – לבן, כחול או שחור.

המכשיר פועל על מערכת הפעלה אנדרואיד 9 פאי, ומוטמע בו מערכת שבבים Snapdragon 665. המכשיר מגיע עם שתי אופציות אחסון – 65GB או 120GB, כאשר ניתן להרחיב אותו באמצעות כרטיס זיכרון נוסף.

מצלמה

מצלמת הסלפי משולבת בראש המכשיר. מדובר על מצלמת HD+, באיכות 32MP. המצלמה הקדמית יכולה לעזור לכם גם לפתוח את המכשיר – באמצעות מערכת זיהוי פנים מתקדמת.

גב המכשיר מצויד במערך צילום משולש, עם מצלמת 48M8 של סוני, פוקוס אוטומטי, צילום בזווית רחבה וחיישן עומק. עוד מערך הצילום תומך בצילום וידאו 4K וכן צילום סלואו-מושן.

בטריה

וכמובן, הבטריה. אז הבטריה של השיאומי החדש מגיעה בקיבולת 4,030mAh כולל כמובן טכנולוגיית הטענה מהירה שטלפונים חדשים כבר לא מגיעים בלעדיה. החיבור הוא חיבור USB-C. מדובר על קיבולת לא רעה בכלל, שיכולה להחזיק במשך היום כולו.

כמה ואיפה?

המכשיר הגיע לאירופה בשבוע שעבר במחיר של 249-279 יורו (תלוי דגם), אבל בינתיים לא ידוע מתי ההשקה של המכשיר בארץ. בכל זאת, תוכלו להשיג את מכשיר ה-Xiaomi Mi A3 כבר עכשיו דרך רכישה מאלי אקספרס, כולל מגן מכס חינם!

Author

אפשרות לתגובה בוטלה