בשבוע שעבר אפל ערכו את אירוע ה-Show Time בבנייני החברה הראשיים בקופרטינו, קליפורניה. על אף שלא מדובר פה על מכשירי טלפון חדשים, עדיין שווה להתעדכן בכל החידושים של אפל – בעיקר בתחום הטלוויזיה והשירותים החודשיים. הנה כל מה שקרה באירוע המדובר.

Apple Tv+

אין ספק כי גולת הכותרת של האירוע הוא שירות הסטרימינג שאפל השיקה, ה-Apple TV +. השירות החדש, שהולך להתמודד מול הענקית "נטפליקס", מעוטר בכוכבים הנוצצים ביותר בהוליווד, כמו ג'ניפר אניסטון וריס ווית'רספון, שיקחו חלק בספריית התוכן המקורית של אפל. ספריית הסטרימינג תהיה נגישה לאלו בעלי אפליקציית Apple TV, והתשלום יהיה מנוי חודשי (כמו נטפליקס). המחיר עדיין לא פורסם, אבל השירות יחל כנראה החל מהסתיו הקרוב.

Apple Arcade

שירות חדש נוסף שהושק באירוע הוא האפל ארקייד, המיועד לגיימרים. השירות יספק למעלה מ-100 משחקים אקסקלוסיבים. ניתן יהיה לשחק דרך כל הפלטפורמות של אפל, ולהמשיך מאותה נקודה. השירות ללא פרסומות וללא צורך ברכישה נוספת מלבד המנוי. השירות הזה יהיה זמין בסתיו, וגם במקרה הזה מחירו עוד לא ידוע.

Apple News

החדשות של אפל יתמכו מעתה גם במגזינים, תודות למנוי חדש שעולה 9.95$ בחודש. כבר עכשיו השירות זמין, אך רק לארה"ב וקנדה, שם התושבים יכולים להנות מחדשות ומגזינים. בין למעלה מ-300 המגזינים תמצאו את טיים, ווג, פיפל ועוד מגזינים נחשבים מאוד בארה"ב בתחומי האופנה, הלייפסטייל והתרבות.

Apple Pay

אפל מתכננים להציע את פונקציית הApple Pay כשירות אשראי בפני עצמו. השירות ייקרא Apple Card, וניתן יהיה להירשם לקבלת כרטיס דרך האייפון ולהשתמש בו כמה דקות אחרי ההרשמה. הכרטיס מייד יהיה חלק מאפליקציית ה-Wallet, וניתן יהיה להשתמש בו היכן שניתן להשתמש ב-Apple Pay. אפל עובדת עם מאסטרקרד וגולדמן זקס כדי להגשים את החזון. בכרטיס לא יהיו עמלות שנתיות או עמלות חו"ל. לבסוף, הכרטיס יגיע גם ככרטיס פיזי – אך ללא מספר, תאריך תפוגה או חתימה, כדי ליצור רכישה בטוחה יותר.

Author

אפשרות לתגובה בוטלה